Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
Фото •
Аудіо •
Відео •
Проповіді •
Церковна газета •Церковна історія:

За часів радянської влади в районі теперішнього ЛПЗ (тоді це була просто околиця міста) поселилася сім’я християн. У часи атеїзму, коли люди вірили в компартію, Дарвіна і «світле майбутнє», у житті християн було чимало випробувань, пов’язаних з вірою, адже їм не дозволялося навіть розповідати про Того, Хто змінив їхнє життя і міг змінити життя інших людей. Але християни вірили, що Бог пошле свободу для проповіді Євангелія спасіння. Одного разу голова сім’ї на зборах працівників колгоспу у відповідь на образи сказав так: «Я вірю, що тут буде ще багато віруючих та євангельська церква, у якій люди зможуть отримати спасіння від гріхів». Минули роки, вже немає на землі автора цих слів, але Бог вірний Своїм обітницям. Саме Він зростив церкву «Фіміам» у відповідь на молитви сім’ї Власюк.


Фільм про церкву "Фіміам". Частина 1: "Народження церкви"

Йшов 1995 рік. Група молоді, маючи велике бажання розповідати молодим людям про спасіння, шукала у Луцьку таке місце, де можна було б проводити молодіжний християнський клуб. Саме таке приміщення було запропоновано у колишньому „червоному куточку” в одному з гуртожитків мікрорайону. 17 вересня розпочалися зустрічі у молодіжному християнському клубі «Фіміам» (другому в Україні).

Минуло 1,5 роки - і більше 50 молодих людей повірили в Ісуса. Саме тому виникла потреба у створенні нової молодіжної церкви, яка народилася 16 лютого 1997 року. Відповідальність за церкву було покладено на пастора Володимира Савича та організатора - місіонера церкви Павла Миронюка. В день її утворення церква нараховувала 17 членів. На даний момент у церкві „Фіміам” 246 членів, щонеділі зібрання відвідує близько 400 людей. А клуб «Фіміам» продовжує свою роботу і досі, тепер він має назву «51 Паралель». Ці зустрічі відвідує багато молоді нашого міста, адже там можна гарно провести час, побачити і почути щось цікаве... там розповідають правду про Ісуса Христа: для чого Він жив, чому помер, навіщо воскрес!

Нині служіння у церкві дуже різноманітні (див. меню "Життя церкви"). Діти, підлітки, молодь, дорослі, сімейні, алко- та наркозалежні, неповносправні, чоловіки, жінки, бомжі, бізнесмени мають можливість почути про спасіння... Усім потрібен Ісус, і тому ми служимо для різних категорій населення і допомагаємо там, де це необхідно.

Саме через любов до людей 2000 рік став знаменний для нашої церкви – розпочалася робота з наркозалежними людьми. Спочатку це була профілактика в школах. Але, реально усвідомлюючи проблему наркоманії і спостерігаючи за зростанням залежності від наркотиків серед молоді, виникла потреба у створенні центру ресоціалізації наркозалежної молоді (ЦРНМ) «Переображення».

За час існування церквою утворено дочірні церкви «Божий дизайн», «Голгофа», «Перлина», «Благодать», "Спасіння" і далі продовжується робота по організації церков у містах та районах області.

Важливою ланкою служіння церкви „Фіміам” є соціальні проекти: облаштування дворів, допомога сім’ям дітей-інвалідів, гуманітарна допомога малозабезпеченим сім’ям, праця з неповносправними людьми, допомога продуктами одиноким людям. У планах є зробити ігровий майданчик для діток на прилеглій до церкви території, яку влада виділила спеціально для цієї цілі.

З 2003 року церквою утворено Волинський обласний благодійний фонд (ВОБФ) „Переображення” з метою здійснювати соціальні та благодійні проекти людьми, які сповідують християнські цінності. Саме фондом проводиться євангелізаційна та соціальна робота у напрямках ресоціалізації алко- та наркозалежних, робота з неповносправними, профілактичні програми в місті та області, підготовка дошкільнят у маленькій школі, робота з віл-інфікованими, робота з національними меншинами, навчання лідерів, робота з дітьми, підлітками, молоддю, сімейними людьми. Важливе служіння також звершує і студія "Правда PRO" - структурний підрозділ фонду, що займається створенням профілактичних фільмів та брошур на актуальні суспільні теми.Фільм про церкву "Фіміам". Частина 2: "Життя, наповнене змістом"

Все, що ми робимо сьогодні, - завтра вже історія. Тому історія продовжується, і ми її творимо!


 


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація