ДОМАШНІ ЦЕРКВИ
ТА ЛІДЕРСТВО


ДОМАШНІ ЦЕРКВИ
Діючі домашні церкви •
Відгуки відвідувачів •
Відгуки служителів •
Плани на рік •

ЧЛЕНСТВО
Підготовка до хрещення •
Підготовка до членства •

ЛІДЕРСТВО
Священнодії •
Семінари, конференції •
Організація нових служінь •
Каталог служінь •

Відгуки відвідувачів про зустрічі у домашніх церквах:Олена Жадановська: домашня церква – це місце, де ми можемо відчувати себе вільно та спокійно, як вдома. Тут ми можемо знайти підтримку, поділитись переживаннями та радощами. Це наша друга велика сім’я.Віка Гусар: зустріч у домашній церкві я чекаю цілий тиждень! Це мої друзі, спілкування з ними, спільність з усією церквою. Я працюю на роботі, тому для мене є великим благословенням серед тижня вирватися від щоденних клопотів та приділити час своєму духовну росту – розглядати цікаву біблійну тему, щоб розважати над нею протягом тижня. Я люблю мою домашню церкву та всіх, хто її відвідує!
Ірина Глущук: для мене домашня церква – це рідні, близькі люди, з якими ми разом пізнаємо Бога, молимося, ділимося своїми переживаннями. Це місце, де я почуваюся дуже добре!
Віка Савчук: на зустрічах нашої домашньої церкви мені подобається те, що я можу поділитися своїми переживаннями та розповісти благословення. А ще, саме тут я маю чудову нагоду більше дізнаватися про Бога. Якщо я щось не розумію – задаю питання і точно знаю, що отримаю відповідь!
Олег Пришляк: якщо Ісус Христос є в житті людини головним, центром всього, то домашню церкву можна вважати групою за Христовими інтересами.

Аня Дмитренко: у домашній церкві я духовно збагачуюся та маю спільність з дітьми Божими. Я дуже ціную своєю домашньою церквою тому, що це моя сім’я.
Олена Рощупкіна: домашня церква – це частина церкви, Головою якої є Христос, Який і об’єднує усіх нас. Тут ми ділимося радощами і проблемами, молимося за потреби один одного, розважаємо над Словом Божим, допомагаємо один одному. Мені дуже подобається, що туди можна запрошувати людей, які ще не знають Христа.
Наталя Приймачук: для мене домашня церква є дуже цінною, другою моєю сім’єю. Мені подобається щире спілкування, молитви один за одного, підтримка. Тут ми духовно зростаємо.
Надія Шевелєва: завдяки тому, що кожного разу у домашній церкві ми розглядаємо цікаву біблійну тему, я краще розумію Писання. Також я маю чудову можливість поділитися з братами та сестрами усім, що відбувається в моєму житті.
Дмитро Собор: у домашній церкві я маю можливість відкрити своє серце іншим, поділитися переживаннями.
Юля Приймачук: наша церква є досить великою, і можливості ближче познайомитися та поспілкуватися з кожним немає, а у домашній церкві ми молимося один за одного, ділимося переживаннями, розглядаємо цікаві теми. Ми маємо чудову нагоду краще пізнати серця та думки один одного.
Наталя Бондарук: домашня церква для мене – це, насамперед, спільність. Тут ми молимося один за одного та маємо щире спілкування.

Віктор Лещук: зустріч нашої домашньої церкви – це зустріч друзів, чудовий час поспілкуватися з братами та сестрами. Дуже добре, що наші діти мають можливість провести час разом. Чай та печиво - також приємне доповнення спілкування.
Вікторія Гаврук: домашня церква – це місце, де особливо відчувається спільність, щирість і відвертість.
Наталя Савчук: для мене домашня церква – це єдність у тілі Христа, де Бог прославляється через Своїх дітей. Ми в спільності співпереживаємо один одному, носимо тягарі один одного, свідчимо про діла Божі. Нехай всі прославляють Бога! 

Fimiam Baptist Church © 2012
Contact Information