Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
ДИТЯЧЕ СЛУЖІННЯ

Kids Games •
Дитячий клуб •
Поштовий клуб •
Ляльковий театр •
Літні таборування •
Дитячий майданчик •
Робота з лідерами •
Допомога дітям з малозебепечених сімей •
Поштовий клуб "Біблійна скарбничка"

              

              

Цілі служіння поштового клубу: розповідати дітям про Бога, залучати їх до церкви та служіння, через дружбу з ними досягати дітей і батьків.

1. Проводити загальні зустрічі (жовтень - 9, лютий -12, травень -20).
2. Через ляльковий театр та маленьку школу зробити рекламу нашого клубу.
3. Висилати 3 рази на рік запрошення для новий друзів у клуб.
4. При збільшенні кількості дітей залучати нових людей до служіння.
5. Вітати з днем народженням дітей (листівка, журнал, по телефону).
6. Для близького знайомства вчителя з учнями організувати зустріч окремо по рівнях.
7. Провести одноденний табір на території церкви у травні.
8. Запрошувати батьків і дітей на святкові богослужіння в церкву (Різдво і Пасха).Діти 4-16 років можуть вивчати Біблію листуючись. Кожного місяця дитині надсилається чотири уроки-завдання, які потрібно виконати, перед цим прочитавши текст із Біблії. Дітям подобається виконувати ці завдання, бо за виконання вони отримують бали та «поштарики», які збирають. На загальних зустрічах відбуваються ярмарки, де діти можуть обміняти ці поштарики на подарунки.

Уроки розроблені для різних вікових груп. Діти можуть навчатися в Біблійному клубі протягом трьох років і перейти до більш складних уроків-завдань.

Восени, взимку та навесні для дітей проводяться загальні зустрічі. Там ми співаємо пісні, виготовляємо цікавинки власними руками, граємо в ігри та роздумуємо на різні теми, актуальні в наш час.

Наприклад, у жовтні 2008 рок проходила зустріч на тему: «А ти це маєш?» Ми роздумували про важливість того, щоб мати силу перемагати гріх, тютюнопаління, погані слова та про те, як зберегти своє серце чистим. Такі зустрічі є дуже важливими, бо діти мають час для знайомств, духовного росту.

Люди, задіяні у поштовому клубі «Біблійна скарбничка»: Вікторія Гаврук, Майя Полінчук, Наталя Семенюк, Оксана Купріянова.


 


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація