Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
МОЛОДІЖНЕ СЛУЖІННЯ

Літні таборування •
Робота з молоддю •
Клуб "51 паралель" •
Бачення на 10 років •
Клуб "51 паралель"

              

              

Молодіжний клуб "51 паралель" існує для молоді, яка через євангелізм почала відвідувати наші молодіжні програми, богослужіння і починає приєднуватися до церкви.

Цілі молодіжного клубу "51 паралель":
1. Спільність – побудувати дружні взаємини з молоддю.
2. Відкрити актуальні теми, обговорити проблеми, які переживає молодь у своєму житті, та знайти на них біблійні рішення.
3. Надати можливість молоді розвивати свої таланти та реалізовувати їх.
4. Цікаве і корисне проведення часу без алкоголю, тютюну та інших шкідливих звичок.
5. Розповісти молодим людям про Ісуса та допомогти їм прийняти найважливіше рішення у житті – повірити в Нього, визнавши Його своїм Спасителем.

              

Формат молодіжного клубу:

Молодіжний клуб "51 паралель" проходить щосуботи о 18.00 годині. Коли ви перетнете поріг клубу, вас зустрінуть широкою посмішкою та чашкою гарячого, проте, не завжди солодкого чаю (щодо цукру – жартую?). П’ючи чай, ми спілкуємося з друзями, слухаємо живу та сучасну молодіжну музику. Після цього розглядаємо цікаву молодіжну тему або роздумуємо щодо проблем суспільства, знаходячи на них біблійні рішення. Граємо в ігри, дивимося виступи театрального гурту ”Говерла”. Після зустрічі ми продовжуємо спілкуватися, а також граємо в настільний теніс.

Раз на місяць ми з молоддю переглядаємо якийсь цікавий християнський молодіжний фільм або граємо різні ігри, - найчастіше це відбувається влітку. Ми не забуваємо і про батьків молоді, яка відвідує наш клуб, і відсилаємо їм привітально-інформаційні листівки на Різдво, Пасху та інші свята. А також відправляємо для молоді sms-ки з Біблійним текстом, якимсь підбадьоренням чи інформацією. Для збудування дружніх відносин з молоддю ми проводимо так звану „вечерю на 10-ох”. Молодих людей, що увірували в Христа, запрошуємо на святкову вечерю з командою молодіжного служіння. За цією вечерею ми ближче знайомимося з молоддю і підбадьорюємо до наступних кроків посвяти у своєму житті: хрещення, служіння, учнівства. Весною та літом перед таборами, коли відвідуваність у клубі в зв’язку з випускними екзаменами та канікулами зменшується, ми відпочиваємо на вулиці, беремо гітару, дрова, ігри - і гайда на природу. Такі зустрічі стають альтернативою молодіжному клубу. Новий рік ми зустрічаємо разом – програма спрямована на спільне, цікаве та збудовуюче проведення новорічної ночі. Кожного року ми готуємо цікаву тематичну програму з ключовою ідеєю, яка складається з річного звіту та підсумку, біблійної думки і вечора прославлення, смачного банкету, ігор та конкурсів.

Ласкаво просимо у клуб, де ми станемо справжніми друзями. Чекаємо тебе!


 


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація