Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
МОЛОДІЖНЕ СЛУЖІННЯ

Літні таборування •
Робота з молоддю •
Клуб "51 паралель" •
Бачення на 10 років •
Про молодіжне служіння

              

              

Привіт! Це молодіжне служіння „51 паралель”. Напевно, в тебе відразу виникає питання: чому така назва? Все дуже просто. Місто Луцьк (де ми знаходимося) розташоване саме на цій географічній широті – на 51-й паралелі. І тому наша мета – досягати молодь нашого міста (нашої паралелі) Словом Божим для Христа.


Представлення молодіжного служіння
євангельської церкви "Фіміам" м. Луцьк

Декілька слів про нашу історію. Молодіжне служіння в нашій церкві існує стільки, скільки і сама церква „Фіміам” (навіть більше). Адже церква утворилася на основі молодіжного клубу.

В 1995 році віруюча молодь з центральної церкви міста утворила в районі ЛПЗ молодіжний християнський клуб. Бог благословив це служіння, було багато покаянь. І вже в 1997 році утворилася молода, ще не велика церква „Фіміам”.

З того часу багато що змінилося: церква виросла і молодіжне служіння також, а 21 травня 2005 р. молодіжне служіння, відкривши друге дихання і дещо видозмінивши у своїй структурі, стало називатися „51 паралель”.

              

На даний час наше молодіжне служіння охоплює три напрямки роботи:


Наша структура:1. Служіння для віруючої молоді церкви
2. Служіння для невіруючої молоді нашого району і міста
3. Служіння для молоді, яка через євангелізм почала відвідувати наші молодіжні програми, богослужіння і починає приєднуватися до церкви.


              

Біблійна основа і цілі молодіжного служіння „51 паралель”
Що таке успіх у молодіжному служінні? Коли можна вважати, що молодіжне служіння успішне?

Ми вважаємо, що молодіжне служіння є успішним тоді, коли воно знає свої цілі і досягає їх.

Біблія дає міцну основу, цілі і принципи для побудови міцного і успішного молодіжного служіння (Матвія 22:36-40; Матвія 28:19-20; Ефесян 4:11-13; Дії Апостолів 2:42-47).

1. Євангелізм – „тож ідіть і навчіть всі народи”. Розповідаємо молоді нашого району і міста про Христа. Молодь чує Боже Слово і віддає своє життя Христу, увірувавши в Нього.

2. Поклоніння – „люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою”. Молодь, яка увірувала, вирішує приєднатися до церкви, бачачи, як церква поклоняється живому Богу.

3. Спільність – „перебували в спільноті братерській”, „мали все спільним”. Молодь знаходиться в церковній спільності, приймає хрещення і розділяє цілі, бачення, життя церкви, стає частиною церковної сім’ї.

4. Учнівство – „навчаючи їх зберігати”, „ вони перебували в науці апостольській”. Молодь духовно росте і навчається, має спрагу до Божого Слова.

5. Служіння – „люби свого ближнього, як самого себе”, „і вони продавали маєтки та добра, і всім їх ділили, як кому чого треба було”. Заохочуємо молодь бути живими християнами, служити Богу і людям всім життям, на кожному місці. Служіння стає стилем їхнього життя.

Саме це і є Біблійною основою і цілями нашого молодіжного служіння.


              

Наші цілі:


Наша місія: „Досягати молодь району, здружуватися з ними в церкві „Фіміам” і вчити їх реалізовувати себе в служінні та поклонінні Богу, цим самим відтворюючи духовну зрілість.”

Наш девіз: Очі на Бога – серце в молодь.

Наша команда молодіжного служіння складається з 8 посвячених, ключових служителів (не враховуючи добровільних помічників, які беруть участь у різних програмах молодіжного служіння).


              

Цінності молодіжного служіння „51 паралель”
Слово Боже – найбільший авторитет і основа нашого життя та служіння (2Тимофія 3:16-17)
Уподібнення Христу в усіх сферах життя (Римлянам 8:28)
Відносини любові (Івана 13:34-35)
Єдність у команді, в церкві, в служінні, у відносинах (Ефесян 4:3; Филип’ян 2:1-5)
Служіння один одному і ближнім (1Петра 4:10)
Готовність до змін (гнучкість до програм, стилів, методів, культурних моментів)
Відповідальність (вірність, відданість, посвята) (1 Коринтян 9:19-23)
Особистий ріст молоді, а також ріст і розвиток служіння (2Тимофія 2:2)


 


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація