фіміам

Наша історія

За часів радянської влади в районі теперішнього ЛПЗ (тоді це була просто околиця міста) поселилася сім’я християн. У часи атеїзму, коли люди вірили в компартію і «світле майбутнє», у житті християн було чимало випробувань, пов’язаних з вірою. Їм не дозволялося навіть розповідати про Того, Хто змінив їхнє життя і міг змінити життя інших людей. Але християни вірили, що Бог пошле свободу для проповіді Євангелія спасіння. Одного разу голова сім’ї на зборах працівників колгоспу у відповідь на образи сказав так: «Я вірю, що тут буде ще багато віруючих та євангельська церква, у якій люди зможуть отримати спасіння від гріхів». Минули роки, вже немає на землі автора цих слів, але Бог вірний Своїм обітницям. Саме Він зростив церкву «Фіміам» у відповідь на молитви сім’ї Власюк.

Йшов 1995 рік. Група молоді, маючи велике бажання розповідати молодим людям про спасіння, шукала у Луцьку таке місце, де можна було б проводити молодіжний християнський клуб. Саме таке приміщення було запропоновано у колишньому „червоному куточку” в одному з гуртожитків мікрорайону. Цього ж року 17 вересня розпочалися зустрічі у молодіжному християнському клубі «Фіміам» (на той час другому в Україні).

Минуло 1,5 роки – і більше 50 молодих людей повірили в Ісуса. Саме тому виникла потреба у створенні нової молодіжної церкви, яка народилася 16 лютого 1997 року. Відповідальність за церкву було покладено на пастора Володимира Савича та організатора – місіонера церкви Павла Миронюка. В день її утворення церква «Фіміам” нараховувала 17 членів.

На даний момент церква значно виросла і не лише в кількісно. Нині служіння у церкві дуже різноманітні (див. меню “Служіння”). Діти, підлітки, молодь, дорослі, сімейні, люди з інвалідністю, залежні та бездомні мають можливість почути про спасіння. Усім потрібен Ісус, тому ми служимо для різних категорій населення і допомагаємо там, де це необхідно.

Все, що ми робимо сьогодні, – завтра вже історія. Тому допоки прийде Христос – продовжуємо її творити!